DÁMSKÝ STRIPTÝZ PNG.png

dámský strip, dámský striptýz, striptérky, autoerotika, lesbi show, obsluhy bez a tanečnice

PROFESIONÁLNÍ DÁMSKÝ STRIPTÝZ, LESBI SHOW, AUTOEROTIKA, OBSLUHA NAHOŘE BEZ, TANEČNICE A DALŠÍ STRIPTÝZOVÁ VYSTOUPENÍ. POŘÁDÁTE OSLAVU NAROZENIN, ROZLUČKU SE SVOBODOU, FIREMNÍ PÁRTY, NEBO PLES? NABÍZÍME VÁM ZAJIŠTĚNÍ DÁMSKÉHO STRIPTÝZU, TANEČNIC A PODOBNÉ STRIPTÝZOVÉ PODÍVANÉ, KTERÁ JE VŽDY VÍTANÝM ZPESTŘENÍM NA TĚCHTO AKCÍCH! NAŠE STRIPTÉRKY NABÍZEJÍ NĚKOLIK DRUHŮ STRIP SHOW. NEJOBLÍBENĚJŠÍ JE SAMOZŘEJMĚ KONTAKTNÍ STRIP, KDY SE STRIPTÉRKA VĚNUJE PŘEVÁŽNĚ OSLAVENCI, NEBO KONTAKTUJE PŘIHLÍŽEJÍCÍ PÁNY V PUBLIKU, KTEŘÍ SE JISTĚ RÁDI ZAPOJÍ DO SHOW. NA NĚKTERÝCH AKCÍCH ALE NENÍ NAHOTA ZCELA NA MÍSTĚ, PROTO NABÍZÍME DECENTNĚJŠÍ EROTICKOU PODÍVANOU A TOU JE TAKZVANÝ AMERICKÝ STRIP, KDY SE STRIPTÉRKY NESVLÉKAJÍ ÚPLNĚ DO NAHA, ALE PONECHÁVAJÍ SI SPODNÍ ČÁST A ODKLÁDAJÍ JEN VRŠEK.
VELMI ŽÁDANÝM PROGRAMEM V OBLASTI DÁMSKÉHO STRIPTÝZU A EROTIKY VŮBEC, JE V POSLEDNÍ DOBĚ STRIPTÝZOVÁ SHOW NOC DIVOKÝCH KOČEK. TENTO EROTICKÝ PROGRAM JE URČEN PŘEDEVŠÍM DO VĚTŠÍCH KLUBŮ A NA DISKOTÉKY. JEDNÁ SE O NĚKOLIK STRIPTÝZOVÝCH VYSTOUPENÍ URČITÉHO POČTU STRIPTÉREK. CELÁ AKCE JE MODEROVÁNA NAŠÍM MODERÁTOREM A TRVÁ V PRŮMĚRU OKOLO 2 HODIN. TUTO SHOW JE MOŽNÉ DOPLNIT I O VYSTOUPENÍ TANEČNIC A NEBO I DÍVEK NA OBSLUHU NAHOŘE BEZ.

OBJEDNÁVKY VYŘÍDÍME NA:
TEL. 603 439 185
EMAIL: cz.strip@email.cz
DALŠÍ NAŠE NABÍDKA PROGRAMU OBSAHUJE I LIVE SEX SHOW, TRAVESTI SHOW, MODELKY, DJe, KOUZELNÍKY, MODERÁTORY, BARMANSKOU SHOW a jiný program jakým je samozřejmě i
PÁNSKÝ STRIPTÝZ !
Dále nabízíme celovečerní erotický program s názvem SEX PÁRTY. Jedná se o několik erotických vystoupení - dámský striptýz, pánský striptýz, lesbi show, autoerotika, topless tanečnice a třeba i Live Sex. Na přání zajistíme i našeho moderátora a hostesky v erotickém prádle, nebo dívky na obsluhu nahoře bez. Dále nabízíme další program, jako je barman show a podobně. Sestavení programu se přizpůsobuje podle představ zákazníků. Vhodné především na větší akce, jako jsou plesy, zábavy, diskotéky a firemní oslavy.
STRIPTÉRKY - DÁMSKÝ STRIP.jpg
Dámský striptýz - striptéři a striptérky, topless tanečnice, lesbi show, dámský strip, autoerotika, obsluha nahoře bez, hostesky - www.striptyz-damsky.jex.cz - tel. 603 439 185.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one